bańki

Bańki traktowane przez lata raczej z przymrużeniem oka, znów wracają do łask. W tej starodawnej metodzie leczniczej, do ciała przystawia się gumowe lub szklane bańki w celu wytworzenia próżni. Stworzone w bańce podciśnienie powoduje, że z małych naczyń krwionośnych zostają wyssane pewne ilości białych i czerwonych ciałek krwi. Po wynaczynieniu stają się one "ciałem obcym" i muszą być usunięte - to mobilizuje organizm do walki z chorobą lub bólem.
Bańki pomagają na infekcje górnych dróg oddechowych, reumatyzm, osłabienie układu odpornościowego, pokarmowego oraz krwionośnego. Postawienie baniek łagodzi napięcia i stresy, poprawia krążenie, usprawnia przepływ energii qi i limfy (popularne masaże antycellulitowe)

LISTA
USŁUG
CENNIK

cennik

1. Pierwsza wizyta

obejmuje diagnozę wg medycyny chińskiej opartą na dogłębnym wywiadzie, badaniu pulsu i języka, zalecenia dietetyczne, sugestie ziół i suplementów naturalnych oraz zabieg akupunktury

60 minut / 300 pln

2. Kolejne wizyty

zabieg akupunktury, monitorowanie działania diety i ziół wraz z ewentualną ich modyfikacją

30 min / 170 pln

KONTAKT

KONTAKT

Przed zgłoszeniem się na wizytę, proszę pobrać, wypełnić i wydrukować załączoną ankietę stanowiącą wsparcie diagnozy i leczenia.